Charytatywnie

Domowe Hospicjum dla Dzieci w Opolu

Jedyne takie miejsce, gdzie już od progu wszyscy na Ciebie czekają, zarówno gotowi udzielić pomocy, jak przyjąć każdy nawet najmniejszy datek dla najbardziej potrzebujących i bezbronnych dzieci.

Domowe Hospicjum dla Dzieci w Opolu to prawdziwy kawałek nieba na ziemi.

Cały zespół pracujący na co dzień z rodzinami z całego województwa opolskiego to anioły, które wspierają wyjątkowe rodziny, gdzie nigdy nie brakuje uśmiechu, radości i siły, która niekiedy przekracza ludzkie możliwości.

To zaszczyt mieć z nimi kontakt i móc nieść im pomoc. Osiem lat temu spotkałam na swojej drodze cudowną kobietę Sylwię, która zaprosiłam mnie do świata DHD dla dzieci i moje życie zmieniło się diametralnie. W tym codziennym biegu często zapominamy cieszyć się z drobnych rzeczy i doceniać to co mamy. Dlatego właśnie myślę, że pomagania uskrzydla i warto to robić zawsze kiedy możemy…

Lista Dzieci Domowe Hospicjum dla Dzieci w Opolu 2021/2022

ikona PDF

Z serca dla serca dla D.H.D.

W rytmie serca dla D.H.D.

Charytatywnie dla kobiet

WOŚP

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy łączy niezwykłych ludzi o gorących sercach i otwartych umysłach na całym świecie we wspólnym działaniu, tworząc potop miłości i dobra, które zalewa wszystko dookoła. WOŚP to znacznie więcej, niż największa zbiórka pieniędzy dla potrzebujących to stan ducha.

Opinie

Co mówią nasze Klientki?

5 gwiazdek
Urszula (Opinia z Google)

Zawsze miła i pomocna obsługa, która "ma oko" i potrafi doradzić odpowiedni fason. Wybór i jakość produktów doskonała. Polecam z całym przekonaniem 😀

Małgorzata (Opinia z Google)

Świetna, fachowa obsługa. Najwyższy poziom!!!!

Sylwia (opinia z Google)

Super przemiła obsługa Panie znają się na swojej pracy 🙂🙂🙂🙂

Kasia (opinia z Google)

Najlepszy sklep z bielizną, jaki znam. Pełen profesjonalizm i przemiła oraz fachową obsługa klienta. Tu się zawsze wraca. Polecam! Każda Pani jest tu rozpieszczana i wychodzi z uśmiechem na twarzy!

Joanna (opinia z Google)

Duży wybór przepięknej bielizny, szukałam bielizny ciążowej, bardzo sympatyczna Pani przekierowała mnie na 2 sklep, gdzie był większy wybór tej bielizny (wizyta tam oczywiście zakończona zakupem 🙂 ) Polecam!!!