Warsztaty i szkolenia

„Biustonosz to zdrowie, komfort i piękna sylwetka”

Pod takim hasłem prowadzę moje Warsztaty w kraju i za granicą. Podczas nich dzielę się nie tylko wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z zakresu prawidłowego doboru biustonosza, ale propaguje Profilaktykę Onkologiczną i uczę technik samobadania piersi.

Warsztaty dla najlepszych

Cykl Warsztatów z Profilaktyki Onkologicznej:
w oddziałach Grupy Żywiec
w siedzibie Cisco
w oddziałach Orange

Brafitting i profilaktyka w praktyce

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji
Festiwal w Rytmie Kobiet
Regionalny Dzień Seniora
i wiele innych

Szkolenia i imprezy u producentów

Polscy Producenci bielizny to prawdziwy skarb dla polskich biustów i skarbnica wiedzy w zakresie branżowym, biznesowym i zdrowotnym. Dzięki organizowanym przez nich szkoleniom systematycznie poszerzam wiedzę oraz dzielę się doświadczeniem i potrzebami kobiet, a finalnie wspólnie wprowadzamy na rynek niezbędne produkty. Ucztą dla duszy są ich imprezy jubileuszowe, które dają wytchnienie w codziennym biegu i zacieśniają relacje wzajemne.

Budowanie firmy to jak wchodzenie po schodach: Inspiracja, Motywacja, Determinacja, ale nie może zabraknąć Predyspozycji, Pasji i Konsekwencji, a na końcu właściwych ludzi we współpracy.

Opinie

Co mówią nasze Klientki?

5 gwiazdek
Urszula (Opinia z Google)

Zawsze miła i pomocna obsługa, która "ma oko" i potrafi doradzić odpowiedni fason. Wybór i jakość produktów doskonała. Polecam z całym przekonaniem 😀

Małgorzata (Opinia z Google)

Świetna, fachowa obsługa. Najwyższy poziom!!!!

Sylwia (opinia z Google)

Super przemiła obsługa Panie znają się na swojej pracy 🙂🙂🙂🙂

Kasia (opinia z Google)

Najlepszy sklep z bielizną, jaki znam. Pełen profesjonalizm i przemiła oraz fachową obsługa klienta. Tu się zawsze wraca. Polecam! Każda Pani jest tu rozpieszczana i wychodzi z uśmiechem na twarzy!

Joanna (opinia z Google)

Duży wybór przepięknej bielizny, szukałam bielizny ciążowej, bardzo sympatyczna Pani przekierowała mnie na 2 sklep, gdzie był większy wybór tej bielizny (wizyta tam oczywiście zakończona zakupem 🙂 ) Polecam!!!