Imprezy urodzinowe

20 lat minęło jak piękny sen

Patrząc wstecz widzę oczami wyobraźni setki cudownych akcji, warsztatów, szkoleń i projektów, które udało się zorganizować przez te lata. Niezwykle potrzebne spotkania z klientkami podczas Eventów dedykowanych były efektem powstania wielu nowych i innowacyjnych konstrukcji, spełniających bieżące potrzeby kobiet.
Urodziny Margot - balon w kształcie liczby 20. Twoje potrzeby są naszą misją ... Już od 20 lat wspólnie zmieniamy nasz kobiecy Świat Bielizny na MARGOT - szyty na miarę naszych potrzeb. Świętuj z nami!
Świat bielizny Margot to przede wszystkim wy cudowne panie, które niezależnie od wieku, budowy i życiowej roli chciałyście zawsze wyglądać idealnie w bieliźnie skrojonej na miarę waszych oczekiwań. Każdego dnia wspólnie z całym niezawodnym zespołem firmy Margot służyłyśmy wam poradą w zakresie brafittingu, często spełniając także ukryte marzenia w zakresie koloru lub fasonu.

Dziękuje w imieniu własnym i mojego zespołu za każdy wspólny dzień i mamy nadzieję, że będziecie wspólnie z nami trwać przez następne lata głodni nowych wyzwań bieliźniarskich, a misja firmy niech rozkwita i niesie pomoc.

20-lecie MARGOT

Urodziny w MARGOT

Opinie

Co mówią nasze Klientki?

5 gwiazdek
Urszula (Opinia z Google)

Zawsze miła i pomocna obsługa, która "ma oko" i potrafi doradzić odpowiedni fason. Wybór i jakość produktów doskonała. Polecam z całym przekonaniem 😀

Małgorzata (Opinia z Google)

Świetna, fachowa obsługa. Najwyższy poziom!!!!

Sylwia (opinia z Google)

Super przemiła obsługa Panie znają się na swojej pracy 🙂🙂🙂🙂

Kasia (opinia z Google)

Najlepszy sklep z bielizną, jaki znam. Pełen profesjonalizm i przemiła oraz fachową obsługa klienta. Tu się zawsze wraca. Polecam! Każda Pani jest tu rozpieszczana i wychodzi z uśmiechem na twarzy!

Joanna (opinia z Google)

Duży wybór przepięknej bielizny, szukałam bielizny ciążowej, bardzo sympatyczna Pani przekierowała mnie na 2 sklep, gdzie był większy wybór tej bielizny (wizyta tam oczywiście zakończona zakupem 🙂 ) Polecam!!!