Targi i pokazy

Ślubne

„Małżeństwo to diament szlifowany całe życie”. Jeżeli planujecie ceremonie ślubną w najbliższym czasie, warto odwiedzić Opolskie Targi Ślubne organizowane co roku. To wydarzenie obfituje w atrakcyjne pokazy mody, degustacje, a także cenne nagrody.

Może to właśnie ty wygrasz Bon Podarunkowy na suknie marzeń, obrączki lub usługę wideofilmowania. Po raz pierwszy na scenie odbył się także pokaz bielizny w wykonaniu finalistek Miss Opolszczyzny na czele z Miss Polski 2017. Gorąco polecam!

Regionalny Dzień Seniora

„Rytm rozwoju, podobny do rytmu roku jest koniecznością. Nie można starości ani śmierci uniknąć. Podobnie jak jesień może być najpiękniejszą porą roku, tak i starość może być najlepszym okresem życia, w którym osiąga się życiową mądrość i czuje prawdziwy smak życia.”

Salon Bielizny

Za każdym razem przyciąga wielu miłośników pięknej bielizny, chcących poznać najnowsze trendy. Salon Bielizny to coś więcej niż zjawiskowa moda i perfekcyjnie przygotowane stoiska wystawców.

Przede wszystkim to możliwość spotkania się ze wszystkimi ulubionymi Producentami w jednym miejscu, aby podczas inspirujących i burzliwych rozmów zmienić wzajemne postrzeganie bielizny, aby jeszcze lepiej zaspakajać potrzeby i fantazje kobiece.

Wybory Miss

Podczas Uroczystości Miss Opolszczyzny tradycyjnie Jury ma najtrudniejsze zadanie, gdyż finalistki zachwycają nie tylko urodą, ale także skromnością i inteligencją. Cieszę się, że jest tak wiele pięknych i mądrych przedstawicielek młodego pokolenia.

Bal Kobiet Sukcesu

Opolski Bal Kobiet Sukcesu to pierwszy krok w kierunku jednoczenia przedsiębiorczych i ambitnych kobiet z naszego województwa we wspólnym celu. Jeśli tylko znajdziesz równowagę między swoim życiem zawodowym, a prywatnym to już jesteś Kobietą Sukcesu.

Świat Kobiet

Mówi się, że kobiety są zmienne i temperamentne. Podobno mamy różne oblicza. To wszystko prawda. Kochamy wzbudzać emocje. Lubimy być w centrum uwagi. Chcemy być podziwiane, dopieszczane i niepowtarzalne. Sięgajmy więc po wszystko, co najlepsze, bo świat należy do nas.

Oto Świat kobiet z MARGOT!

Opinie

Co mówią nasze Klientki?

5 gwiazdek
Urszula (Opinia z Google)

Zawsze miła i pomocna obsługa, która "ma oko" i potrafi doradzić odpowiedni fason. Wybór i jakość produktów doskonała. Polecam z całym przekonaniem 😀

Małgorzata (Opinia z Google)

Świetna, fachowa obsługa. Najwyższy poziom!!!!

Sylwia (opinia z Google)

Super przemiła obsługa Panie znają się na swojej pracy 🙂🙂🙂🙂

Kasia (opinia z Google)

Najlepszy sklep z bielizną, jaki znam. Pełen profesjonalizm i przemiła oraz fachową obsługa klienta. Tu się zawsze wraca. Polecam! Każda Pani jest tu rozpieszczana i wychodzi z uśmiechem na twarzy!

Joanna (opinia z Google)

Duży wybór przepięknej bielizny, szukałam bielizny ciążowej, bardzo sympatyczna Pani przekierowała mnie na 2 sklep, gdzie był większy wybór tej bielizny (wizyta tam oczywiście zakończona zakupem 🙂 ) Polecam!!!