Jak dobrać bieliznę do sukni ślubnej?

Trendy i Moda

W ostatnich latach wiele się zmieniło w tym temacie. Moda na gorsety i suknie na kole odeszły w niepamięć. Coraz częściej kobiety wybierają bieliznę do sukni ślubnej lekką, zwiewną i delikatną, która bardziej wyraża ich osobowość. Tradycyjne kolory zastąpiły odcienie beżu, różu, błękitu, a nawet czerwieni i czerni. Kobiety coraz mocniej chcą podkreślać swoją indywidualność poprzez bieliznę do sukni ślubnej. Wybierając miesiąc na ślub kierują się bardziej wymarzonym miejscem niż pierwszym wolnym terminem. 

Przekłada się to wszystko na wybór odpowiedniej bielizny do sukni ślubnej, która po pierwsze ma spełniać wymogi komfortu i wygody, a po drugie robić wrażenie na wybranku. 

Wybór idealnego biustonosza

Coraz częściej w asortymencie bielizny do sukni ślubnej sięgacie po Wasze ulubione softy, czyli miękkie biustonosze, które później z powodzenie nosicie do codziennej garderoby. Przy mniejszym biuście pozostajecie wierne profilowanym stanikom na kopie, aby mocno wyeksponować swoje walory w dekolcie. Natomiast przy większej asymetrii piersi korzystacie z możliwości jej niwelowania poprzez wkładki w staniku. Wciąż dostępne są konstrukcję staników, które trzymają się bez ramiączek, czyli Bardotka lub Balkonetka, różniąca się wysokością zabudowy samej miski. Bardotka posiada duży dekolt, a Balkonetka zamyka piersi dając większe bezpieczeństwo podczas tańca. 

Nowości i magia dodatków

Oczywiście co roku w bieliźnie do sukni ślubnej wchodzą na rynek kolejne propozycje staników w oparciu o trendy w prezentowanych kreacjach, ale pamiętajcie, że to Wasz ślub i Jesteście najważniejsze, dlatego wybierajcie bieliznę do sukni ślubnej zawsze zgodnie z własnymi potrzebami. 

Na rynku jest także wiele ciekawych rozwiązań w temacie dodatków do biustonoszy, które przy właściwym zastosowaniu czynią „cuda”.

Czas na kobiecą wolność

Skończyły się czasy gorsetów wiązanych i zapinanych w sposób, który uniemożliwia oddychania, a kobiety czuły się w nich zniewolone. 

Dziś możecie cieszyć się swoją kobiecością i wolnością w każdym aspekcie tego słowa.

Chcesz wiedzieć więcej, sprawdź inne nasze artykuły na naszym blogu!