Bielizna modelująca, a ściągająca

My kobiety często zmieniamy się fizycznie, gdyż wiele sytuacji temu sprzyja.

Najpierw chudniemy, później tyjemy. Żyjemy w ciągłym biegu, stresie i staramy się sprostać wszystkim obowiązkom, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej.

Systematycznie zmieniamy garderobę, lecz niechętnie roztajemy się z odzieżą w mniejszym rozmiarze. Niezmiennie gonimy za idealną sylwetką. Szczególnie, gdy zbliża się ważna uroczystość np. ślub, komunia, rocznica lub spotkanie klasowe po latach.

Właśnie wtedy bezcenna staje się bielizna modelująca i ściągająca. Dziś podzielę się z Wami istotną różnicą, między niwelowaniem i wygładzaniem drobnych niedoskonałości, a magiczną zmianą rozmiaru o jeden, a nawet dwa w dół.

Bielizna modelująca zazwyczaj niweluje drobne niedoskonałości i wygładza nasze ciało. Wykonana jest z pojedynczej mikrofibry wykończonej laserowo. Poniżej zaprezentuje kilka modeli z przeznaczeniem dla kobiet o zróżnicowanej budowie i na różne okazje:

1. Halka proponowana jest dla pań, które częściej preferują sukienki, jako ubiór codzienny i okolicznościowy. Sprawdza się ten model u kobiet wyższych wzrostem.

2. Body jest formą najbardziej popularną w segmencie bielizny modelującej i dedykowana jest paniom ze wzrostem średnim i niższym. Nadaję się także do codziennego użytkowania.

3. Figi wyższe lub niższe w stanie sprawdzają się w dużym stopniu u kobiet po porodzie, gdyż nadwyżka skóry, jaka została po ciąży jest mocno trzymana wewnątrz tych fig. Oczywiście należy pamiętać, iż możemy korzystać z tej opcji modelowania 2-tygodnie po naturalnym porodzie i 2-miesiące po cesarce. Wybierając właściwą formę majtek musimy brać po uwagę szerokość naszych bioder i ilość nadwyżki ciała w określonej partii brzucha.

Cały asortyment bielizny modelującej możemy użytkować całorocznie.

Bielizna ściągająca wykonana jest ze specjalnej dwuwarstwowej microfibry, która potrafi w magiczny sposób zmniejszyć nasz rozmiar nawet o dwa w dół. Również występuję w kilku odsłonach, takich jak: body, halka, figi wyższe i niższe.

Ważną informacją jest fakt, że kobiety o dużym rozmiarze biustu uwielbiają nosić body ze stanikiem na co dzień, ponieważ dodatkowo wymusza one właściwą postawę ciała i zmniejsza obciążenia na kręgosłup. Musicie jednak pamiętać, że bielizna ściągająca nie nadaje się do noszenia w okresie lata, gdyż ze względu na grubszy materiał, z którego jest wykonana powoduje zwiększoną potliwość, a u kobiet z wyższym ciśnieniem krwi może spowodować nawet omdlenia.

Bielizna ściągająca jest naprawdę cudowna, lecz należy ją używać z umiarem.

Podsumowując różnicę między bielizną modelującą, a ściągającą opiera się ona przede wszystkim na tym, co chcemy osiągnąć ubierając ją. W przypadku bielizny modelującej wygładzimy nasze ciało i zniwelujemy drobne fałdki. Natomiast ubierając bieliznę ściągającą będziemy dużo szczuplejsze.

Wybór zawsze należy do Ciebie.